Gücümüzü Doğadan Alıyoruz

Hakkımızda

HAŞEP KAPLAMA olarak 2022 yılında, Düzce’de bulunan, masif panel, thermowood, deck, lambri ve masif ve lamine doğal ahşap ürünleri üzerine özel üretimler yapabilen 50000m²’lik entegre kereste üretim fabrikasını bünyemize katarak, doğal ahşap sektöründen edindiğimiz kazanımları yine doğal ahşap üretimi sektörüne yatırarak, ahşap üretim sektöründeki varlığımızı ürün çeşitliliğimizi arttırarak devam ettirmekteyiz.

Düzce’deki güncel teknoloji ile kurulu entegre tesisimizle, konusunda uzman 200 çalışanımız ve tecrübeli Orman endüstri mühendislerimiz ile birlikte üretimin her aşamasını kontrol ederek, gerekli kaliteyi sağlamayı amaçlamaktayız.

Gerek yerli orman kaynaklarından gerekse de Dünya’nın farklı bölgelerinden tedarik ettiğimiz ağaçları modern tesislerimizde yılların tecrübesiyle doğru tekniklerle üretimini yaparak Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlar da DOĞAL Ahşap tutkunu müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Müşterilemizin iç mekan, dış mekan, zemin, mutfak ve yapısal taşıyıcı ahşap yapılar için tüm özel projelerine uygun çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

HAŞEP çevreye ve gelecek nesillere karşı olan sorumluluğu gereği , Dünya mirası olan ormanların korunması adına sürdürülebilir ormancılık ilkelerine bağlı olarak FSC ve PFEC belgelerine sahiptir.

Üretimden elde edilen biokütle atıklarını yakıt olarak kullanarak ısıl enerjiye dönüştürerek bu alandaki enerji ihtiyacını çevreyi kirletmeden karşılamaktayız.